Драбина координаційна для бігу складана SECO (5,1 метра / 12 щаблів)
920 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5039
- +380 (50) 358-85-87
Драбина бренда SECO (Німеччина) призначена для розвитку швидкісних навичок під час пробіжки на коротких дистанціях, координації руху та синхронізації рухових функцій. Дуже ефективний для тренування «швидких» ніг. Заняття зі сходами тренують роботу ніг під час мінливого темпу та напрямках. Допомагає розвивати швидкість і спритність.
Цей товар популярний для більшості видів спорту, позаяк показувати найкращі результати — найголовніше для спортсменів. За допомогою тренувальної координаційної драбини SECO розвивається висока координація рухів і баланс усього тіла. Тренер персонально розробляє спеціальні спортивні вправи, під час яких удосконалюються необхідні навички: прискорення, швидкість і техніка.
Драбина виготовлена з пластику високої якості та поліестеру.
Довжина драбини становить 5,1 метра. По всій довжині розташовано 12 ступенів.
Використовувати координаційну драбину SECO можливе як на вулиці, так і в залі. Вона легко складається й переноситься в спеціальному чохлі, обладнаному ременем через плече.
Буде корисна для тренувань у різних видах спорту: футбол, баскетбол, волейбол, теніс, а також для занять кросфітом.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Seco |
Основні | |
Колір | Жовтий |
Матеріал | Пластик |
Довжина | 5,1 метра |
Кількість ступенів | 12 |
- Ціна: 920 ₴
- Спосіб упаковки: До комплекту входить сумка-чохол для перенесення та зберігання з ременем через плече.