
Дитячий м'яч для футзалу (міні-футбола) SELECT MIMAS LIGHT (розмір 4)
890 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2045
- +380 (50) 358-85-87
Легкий навчальний м'яч для дітей зі зменшеною вагою (приблизно 360 грамів) — легший, ніж звичайний футзальний м'яч.
Це робить його ідеальним для використання як навчальний м'яч для дітей і підлітків.
Виготовлений із високоякісного поліуретану завтовшки верхнього шару 1,3 мм.
Клапан із подвійним блокуванням гарантує, що м'яч є герметичним.
Спеціально розроблена бутилова камера гарантує надійний низький відскок, що дає змогу його легко контролювати.
Способ сшивки: ручной
Материал: полиуретан FPUS 1300.
Розмір: 4
Вага: 360 г
Колір: білий.
Країна бренда: Данія.
Виробництво: Пакистан.
Способ сшивки: ручной
Материал: полиуретан FPUS 1300 (товщина верхнього шару — 1,3 мм).
Розмір: 4
Оригінальний і офіційний продукт. Наявність фірмової голограми "Select.Official Product".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Поліуретан |
| Спосіб зшивання м'яча | Ручний |
| Країна виробник | Пакистан |
| Тип з'єднання панелей | Звичайна зшивка |
| Розмір | 4 |
| Колір | Білий |
| Тип м'яча | Футзальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендоване покриття | Паркет, штучна трава, лінолеум |
| Товщина покришки | 1,3 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | SELECT Sport (Данія) |
| Камера | Бутилова |
| Довжина кола | 62 - 64 см |
| Вага | 350 - 370 грам |
| Висота відскоку | 50 - 65 см |
| Рік моделі | 2017 |
- Ціна: 890 ₴








