
М'яч баскетбольний шкіряний Adidas All-Court 3.0 HM4975 (розмір 5)
2 000 ₴
1 299 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4975
- +380 (50) 358-85-87
Оригінальний універсальний баскетбольний м'яч бренда ADIDAS.
Артикул моделі — HM4975.
Цей м'яч — ідеальний вибір для гри в будь-яких умовах. Він забезпечує чудові характеристики під час використання на відкритих майданчиках, у спортивних залах і навіть у дворі.
Це найпопулярніша модель м'яча відомого бренда. Панелі виробу виготовляються з міцної та зносостійкої композитної шкіри, яка не тільки приємна на дотик, але й довговічна. Такий вибір також дарує незрівнянне відчуття зчеплення з м'ячем, приводячи до поліпшеного контролю під час гри в баскетбол. Всередині є високоміцна гумова камера, яка гарантує міцність.
М'яч має стандартну конструкцію, що складається з 8 панелей, завдяки чому досягається правильна геометрія. Рельєфне покриття та поглиблені жолобки сприяють кращому зчепленню.
М'яч виготовлений у стандартному розмірі 6 і має яскравий і привабливий насичений коричневий відтінок. Він стане ідеальним вибором для аматорської гри та для відточування професійних навичок.
Розмір — 5
Матеріал — композитна шкіра
Колір коричневий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Тип м'яча | Баскетбольний |
| Розмір | 5 |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Композитна шкіра |
| Тип з'єднання панелей | Склеєний |
| Спосіб зшивання м'яча | Термічний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 299 ₴







